ПРО ЯКІСТЬ продукцІЇ

Підприємство торгової марки «Vitaliya» є першим та найпопулярнішим виробником текстильного дитячого та повсякденного взуття в Україні. З 2009 року підприємство зарекомендувало себе як передовий виробник дитячого текстильного взуття. Саме наше підприємство було першим в Україні, яке освоїло сучасну технологію виготовлення взуття на підошві з матеріалу ЕВА.

ЕВА (этиленвінілацетат) - це сучасний полімерний матеріал, який має чудові амортизуючі властивості, високі гігієнічні властивості і відрізняється особливою легкістю: (наприклад, гумова підошва в шість разів важча за підошву з матеріалу ЕВА), також цей матеріалдіелектричний та гіпоалергенний.

Для виробництва взуття використовується високоякісна сировина та матеріали, що погоджені з Державним комітетом з питань технічного регулювання та споживчої політики, ДП Всеукраїнським державним науково-виробничим центром стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів.

Для верху взуття використовують високоміцні текстильні матеріали. Усередині кожної напівпари, де відбувається безпосередній контакт з дитячою ніжкою, застосовуються лише 100% натуральні бавовняні тканини (сувора (незабарвлена) діагональ та бязь). За бажанням батьків будь-яка пара взуття може бути укомплектована шкіряною устілкою з натурального бахтармяного ялового спилка з тисненням та профілактичним геленком.

Дане взуття у поєднанні з підошвою ЕВА є високо гігієнічним, що позитивно впливає на стопи дітей під час тривалого носіння, тому взуття торгової марки «Vitaliya» є найкращим вибором для носіння у дитячих дошкільних закладах.

Підприємство-виробник піклується про своїх споживачів, тому має повну нормативну та документальну базу даних для виробництва даного взуття: сертифікат виробництва в системі ISO 9001, сертифікат відповідності якості продукції в системі УкрСЕПРО та гігієнічний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.


Політика
в сфері
якості

Сертифікат
в системі
ISO 9001


Сертифікат
відповідності
якості


Санітарно-
эпідеміологічна
экспертизаВи переконаєтесь, що наше взуття найкраще.